PWSZ na Facebooku PWSZ na Instagramie PWSZ na Spotify PWSZ na YouTube Helpdesk
17 czerwca 2021

List Rektora

List Rektora

SZANOWNI STUDENCI I KANDYDACI NA STUDENTÓW

Serdecznie witam studentów i kandydatów na studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. J.A. Komeńskiego w Lesznie.

Przewidujemy, iż po okresie nauczania w trybie zdalnym, w nowym roku akademickim 2021/2022 przywrócimy zajęcia w trybie stacjonarnym. Jesteśmy przekonani, iż szczepienia, które masowo są przeprowadzane w naszym kraju stworzą bezpieczniejsze ramy do bezpośrednich kontaktów i odbywania zajęć w obiektach Uczelni.

Zachęcamy Państwa do szczepień, które przywrócą normalność i umożliwią nie tylko odbywanie zajęć w Uczelni, ale także pozwolą na skorzystanie przez studentów i wykładowców z bogatej oferty wyjazdów zagranicznych w ramach programu Erasmus+, przygotowanej przez naszą Alma Mater.
Aktualnie przebudowujemy 1 modernizujemy pomieszczenia Domu Studenckiego, w których przeważać będą pokoje jednoosobowe wyposażone w łazienki. W związku z prowadzonymi pracami budowlanymi oraz przewidywaną wymianą całości wyposażenia nie będziemy kwaterowali studentów w akademiku do końca roku kalendarzowego 2021.

W październiku br. powiadomimy Państwa od kiedy możliwe będzie kwaterowanie w nowowyposażonym obiekcie Domu Studenckiego.

Do zobaczenia w nowym, oby popandemicznym, Roku Akademickim 2021/2022.

 

Z pozdrowieniami i życzeniami dobrego wypoczynku,

dr Janusz Poła, prof. PWSZ

Rektor Państwowej Szkoły Zawodowej im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie

Pliki do pobrania