PWSZ na Facebooku PWSZ na Instagramie PWSZ na Spotify PWSZ na YouTube Helpdesk
26 lipca 2021

Komunikat dotyczący kierunku Filologia na rok akademicki 2021/22

Komunikat dotyczący kierunku Filologia na rok akademicki 2021/22

Komunikat dotyczący kierunku Filologia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie na rok akademicki 2021/22

 

Szanowni Państwo,

Drodzy kandydaci na studia na kierunek Filologia na rok akademicki 2021/22 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie.

Z przykrością informujemy, że kierunek Filologia do dnia dzisiejszego tj. 26 lipca 2021 r. nie otrzymał oceny pozytywnej Ministerstwa Edukacji i Nauki. Uczelnia nadal oczekuje na rozpatrzenie sprawy przez Polską Komisję Akredytacyjną.

W związku z tym, uprzejmie informujemy, ze zostaje zawieszona rekrutacja na kierunek Filologia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie na rok akademicki 2021/22 do czasu ewentualnego ponownego uruchomienia rekrutacji.

Pragniemy Państwa jednak zachęcić do pozostania w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie i dokonania wyboru innego z dostępnych kierunków studiów już uruchomionych lub oczekujących na uruchomienie.

W przypadku gdybyście Państwo podjęli decyzję o wyborze innego kierunku uprzejmie prosimy o poinformowanie o tym fakcie Biuro Rekrutacji w celu przeksięgowania opłaty rekrutacyjnej na inny kierunek.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie jest Uczelnią, która oferuje dużą liczbę kierunków na rok akademicki 2021/22 i mamy nadzieję, że znajdziecie Państwo ofertę, która wynika z Państwa zainteresowań i pozwoli Państwu uzyskać dobry zawód na przyszłość.

W sytuacji rezygnacji ze studiów w naszej Uczelni prosimy o skierowanie pisma do Biura Rekrutacji o zwrot opłaty rekrutacyjnej.