PWSZ na Facebooku PWSZ na Instagramie PWSZ na Spotify PWSZ na YouTube Helpdesk
26 lipca 2021

Komunikat dotyczący kierunku Administracja na rok akademicki 2021/22

Komunikat dotyczący kierunku Administracja na rok akademicki 2021/22

Komunikat dotyczący kierunku Administracja w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie na rok akademicki 2021/22

 

Szanowni Państwo,

Drodzy kandydaci na studia na kierunek Administracja na rok akademicki 2021/22
w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie.

Uprzejmie informujemy, iż decyzją JM Rektora Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie z dniem 26 lipca 2021 r. zostaje zamknięta rekrutacja na kierunek Administracja.

Kierunek Administracja nie zostanie uruchomiony w roku akademickim 2021/22.

Pragniemy Państwa jednak zachęcić do pozostania w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie i dokonania wyboru innego z dostępnych kierunków studiów już uruchomionych lub oczekujących na uruchomienie.

W przypadku gdybyście Państwo podjęli decyzję o wyborze innego kierunku uprzejmie prosimy o poinformowanie o tym fakcie Biuro Rekrutacji w celu przeksięgowania opłaty rekrutacyjnej na inny kierunek.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie jest Uczelnią, która oferuje dużą liczbę kierunków na rok akademicki 2021/22 i mamy nadzieję,
że znajdziecie Państwo ofertę, która wynika z Państwa zainteresowań i pozwoli Państwu uzyskać dobry zawód na przyszłość.

W sytuacji rezygnacji ze studiów w naszej Uczelni prosimy o skierowanie pisma do Biura Rekrutacji o zwrot opłaty rekrutacyjnej.