PWSZ na Facebooku PWSZ na Instagramie PWSZ na Spotify PWSZ na YouTube Helpdesk
08 kwietnia 2021

Komunikat Rektora

Komunikat Rektora
w związku z pogorszeniem się sytuacji epidemicznej.

 

*AKTUALIZACJA*

 Dnia 8 kwietnia 2021 roku Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie, dr Janusz Poła, prof. PWSZ, podjął decyzję o przedłużeniu zarządzenia nr 15/2021 dotyczącego funkcjonowania Uczelni. Zarządzenie nr 19/2021 można w całości przeczytać w dodanym poniżej pliku.


 

Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie, dr Janusz Poła, prof. PWSZ, w związku z pogorszeniem się sytuacji epidemicznej sporządził zarządzenie dotyczące funkcjonowania Uczelni. Najnowsze zarządzenie mówi o zasadach, według których Uczelnia będzie działała w dniach 23 marca - 12 kwietnia 2021 roku. 

Z postanowień wynika, że:

  1. Posiedzenia wszystkich organów kolegialnych działających w oparciu o statut uczelni odbywać się będą w trybie zdalnym.
  2. Odwołane zostają wszystkie zajęcia, które dotychczas odbywały sie w trybie stacjonarnym. Równocześnie na terenie Uczelni nie mogą odbywać się żadne inne zajęcia w trybie stacjonarnym z udziałem studentów. 
  3. Załatwianie wszelkich spraw w Uczelni odbywa się wyłącznie w trybie zdalnym w godzinach 8:00 - 12:30. Dyrektorzy Instytutów poinformują studentów o wyłączeniu możliwości stacjonarnego załatwiania spraw. 

Całe zarządzenie dostępne jest poniżej.

 

Pliki do pobrania