PWSZ na Facebooku PWSZ na Instagramie PWSZ na Spotify PWSZ na YouTube Helpdesk

Z życia naszej uczelni

11 czerwca 2021

REKRUTACJA WYSTARTOWAŁA

Dziś ruszyła rekrutacja! Tak jak w ubiegłym roku odbywać się będzie on-line.

REKRUTACJA WYSTARTOWAŁA
01 czerwca 2021

Zarządzenie

w spawie ustalenia dni wolnych od pracy w 2021 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Lesznie.

Dzień Patrona 2021
27 maja 2021
Dzień Patrona 2021
Porozumienie o współpracy
06 maja 2021
Porozumienie o współpracy
Dziś tj. 6 maja 2021 r. zostało zawarte Porozumienie o współpracy pomiędzy Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im. Jana Komeńskiego w Lesznie reprezentowaną przez Rektora dr. Janusza Połę, prof. PWSZ a Zespołem Szkół Ogólnokształcących we Włoszakowicach reprezentowanym przez Dyrektora mgr. Jarosława Zielonkę.
Więcej aktualności

Rodzaje studiów

Biuro rekrutacji ON-LINE

Dlaczego warto zdecydować się na PWSZ? O naszej uczelni