AA+ AA+ Wysoki
kontrast
Menu

18 urodziny PWSZ

18-urodzinyW dniach 17 i 18 maja Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. J. A. Komeńskiego w Lesznie obchodzi swoje 18 urodziny oraz organizowany jest Dzień Patrona.
Oficjalne obchody osiemnastolecia uczelni obchodzimy 18 maja o godz. 12.00. O tej godzinie nastąpi uroczysty przemarsz  spod auli pod tablicę pamięci Biblii Kralickiej oraz pod pomnik J. A. Komeńskiego w Lesznie. W przemarszu udział wezmą władze uczelni, zaproszeni goście, władze instytutowe oraz cała społeczność akademicka. Nastąpi odczytanie  fragmentów wybranego dzieła J.A. Komeńskiego, złożone zostaną kwiaty pod pomnikiem oraz w miejscach pamięci patrona.
Po oficjalnych wydarzeniach zapraszamy na tort urodzinowy.

W tym samym dniu zapraszamy na Turniej Bubble Soccer, który rozgrywany będzie od godz. 8.00 na Orliku przy III LO  w Lesznie, a także o godz. 14.00 na konferencję przygotowaną przez Instytut Lingwistyki Stosowanej „Myśl- Intencja – Słowo”.

17 maja tzw. before party, z okazji osiemnastolecia uczelni dla studentów i wszystkich chętnych wraz z Klubem Demon organizujemy dyskotekę urodzinową . Od 21.00 zapraszamy  na grilla, konkursy i zabawy oraz tort.

 

Formularz

captcha
Przeładuj

Dane kontaktowe

Do góry